Wybierz GBox Assist 3.0 w promocji do 30%
Sprawdź
pakiet mobilności, oferta, grupa inelo Zobacz ofertę
Pakiet mobilności
Z nami zmiany są bezpieczne
konfigurator, grupa inelo
konfigurator produktów
Dopasuj kompleksowe rozwiązania dla firm transportowych
Uruchom konfigurator
Wieloletnie doświadczenie
Ponad 18 lat doświadczenia w usługowym
rozliczaniu i analizie czasu pracy kierowców.
nasza firma kontakt

Umów się na spotkanie z doradcą

Rozliczanie czasu pracy kierowców
na najwyższym poziomieWychodzimy naprzeciw potrzebom firm z branży transportowej, oferując rozliczanie czasu pracy kierowców. Na co dzień zajmujemy się rozliczaniem ponad 3500 firm transportowych i dzięki skali działania dysponujemy gotowymi, sprawdzonymi rozwiązaniami na wiele problemów. Otrzymacie Państwo m.in. pomoc Eksperta w przypadku kontroli ITD i PIP, szkolenia kierowców, dostęp do telefonu interwencyjnego 24/7 oraz szereg raportów wg Rozporządzenia (WE) nr 561/2006.

Rozliczanie płacy zagranicznej w UE

Rozwiązaniem jest usługa OCRK, która zapewnia firmom transportowym kompleksową usługę związaną z delegowaniem kierowców do krajów Unii Europejskiej. Naszym Klientom zapewniamy rozliczenie, uwzględniające z jednej strony ściśle przepisy kraju przyjmującego, a z drugiej minimalizujące koszty firmy transportowej. Jest to możliwe między innymi dzięki optymalizacji przez nas dokumentacji firmowej, odcinków zagranicznych oraz określeniu odpowiedniej struktury wynagrodzenia pod kątem rozliczenia pracowników.

Zapewniamy wsparcie eksperta w trakcie samej kontroli oraz pomagamy w tworzeniu odwołań od decyzji PIP i ITD

Kontrola ITD i PIP

Kontrola ITD lub PIP jest dla firmy transportowej bardzo stresującym wydarzeniem. Dlatego służymy naszym Klientom profesjonalnym wsparciem w razie zapowiedzianej inspekcji. Ekspert OCRK® wspiera Klienta w całym procesie, od przygotowania do kontroli, w czasie wizyty inspektora PIP/ITD, do pomocy w odpowiedzi na wnioski i działania pokontrolne. Odwołania w imieniu Klienta tworzą najlepsi Eksperci w kraju.

OCRK Premium Kompleksowo analizujemy i rozliczamy czas pracy kierowców

Ewidencja czasu pracy kierowców

Zatrudniamy najlepszych specjalistów w zakresie ewidencji czasu pracy kierowców. Dostosowanie się do założeń umożliwi uzyskanie stabilności finansowej, rozwój przedsiębiorstwa oraz właściwe rozliczanie kierowców z wykonywanych przez nich zadań. Przeprowadzamy kontrole, oddajemy do Państwa dyspozycji gotowe rozwiązania i wystosowujemy raporty, zawierające niezbędne dane oraz informacje o tym, co należy poprawić. Działamy w pełni kompleksowo.

Rekomendacje

Dlaczego warto współpracować z OCRK

19 lat doświadczenia OCRK i doskonała znajomość branży

Szesnaście lat działalność na rynku sprawiło, że jesteśmy liderem w swojej branży, a z naszym zdaniem liczą się menadżerowie największych firm transportowych w Polsce. Dzięki naszemu doświadczeniu i silnej pozycji na rynku, jesteśmy dla naszych klientów stabilnym partnerem i gwarantem bezpieczeństwa ich firmy.

Zawsze poprawne rozliczanie czasu pracy
i wynagrodzenia

W OCRK rozliczaniem i ewidencją czasu pracy zajmuje się dział specjalistów, który przy obsłudze klientów korzysta z najnowocześniejszego programu dostępnego na rynku – 4Trans. Tym samym oprogramowaniem posługują się 42 inspekcje w całej Europie.

Profesjonalne doradztwo i reprezentacja
w przypadku kontroli

OCRK jako jedyne na rynku posiada tak szeroką i wykwalifikowaną kadrę ekspercką, której zadaniem jest reprezentowanie Klientów podczas kontroli oraz pomoc w sprawach sądowych. Wszyscy nasi specjaliści posiadają wieloletnią praktykę i rozległą wiedzę z zakresu spraw dotyczących Inspekcji Transportu Drogowego oraz Państwowej Inspekcji Pracy.

Optymalizacja procesów rozliczeniowych

OCRK wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich Klientów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania w branży transportowej. Nieustannie stawiamy na optymalizację procesów związanych z analizą i rozliczaniem czasu pracy kierowców. Dzięki specjalnie przygotowanej usłudze GBOX APD, nie ma już potrzeby ręcznego wypisywania danych.

Szkolenia dla kierowców i kadry

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, dlatego naszym klientom zapewniamy możliwość korzystania ze szkoleń prowadzonych przez naszych najlepszych ekspertów z dziedzin prawa i transportu.

 • Prawo przewozowe – prawa i obowiązki przewoźnika

  Wiele problemów, z którymi na co dzień mają do czynienia przewoźnicy, wynika z niedokładnej znajomości obowiązujących przepisów. Prawa i obowiązki przewoźnika w precyzyjny sposób określa Ustawa Prawo przewozowe. Jak w praktyce reguluje ona transport drogowy?

  23 czerwca 2022
 • Licencja transportowa – czym jest, ile kosztuje i jak wyrobić licencję transportową?

  Licencja na transport to jeden z podstawowych dokumentów dla przedsiębiorców świadczących usługi transportowe, takie jak przewóz osób oraz rzeczy.  Jak wyrobić licencję transportową? Kto musi ją posiadać? Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać ten dokument? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz w poniższym artykule.

  9 czerwca 2022
 • Zlecenie spedycyjne – czym jest, kto wystawia i czym się różni od zlecenia transportowego?

  Wokół pojęcia zlecenia spedycyjnego pojawia się wiele wątpliwości – zarówno w kwestii samej odpowiedzialności spedytora, jak i zakresu stosowania tego typu umów. Zlecenie spedycyjne bywa też mylone ze zleceniem transportowym, co dodatkowo zwiększa niejasności wokół obu pojęć. W poniższym tekście poznasz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane ze zleceniami spedycyjnymi.

  31 maja 2022

Firma OCRK
w liczbach

0

stan na dzień 04.05.2022

ILOŚĆ PRACOWNIKÓW

0

stan na dzień 04.05.2022

ILOŚĆ KLIENTÓW

0

stan na dzień 04.05.2022

ILOŚĆ ODWOŁAŃ

0

stan na dzień 04.05.2022

ILOŚĆ ROZLICZANYCH KIEROWCÓW