OCRK

siedziba OCRK

Usługi OCRK są częścią oferty Grupy Inelo dla firm transportowych.

OCRK Specjalizuje się w rozliczaniu czasu pracy kierowców oraz w wielu kwestiach związanych z tym obszarem.

Wyróżnia nas profesjonalne, biznesowe podejście do problemów naszych Klientów oraz całościowe spojrzenie na problemy branży, a także oferta dopasowana do oczekiwań.

Dążymy do pogłębiania wiedzy na wszystkich szczeblach kariery, do wykorzystania potencjału intelektualnego naszych Ekspertów. Do grona Klientów należą firmy transportowe zatrudniające od jednego kierowcy, po przedsiębiorstwa mogące pochwalić się taborem przekraczającym kilkaset pojazdów. 

 

Historia

 • 2002

  Rozpoczęcie doradztwa z zakresu rozliczania kierowców

  Specjaliści i kierownicy OCRK rozpoczynali swoją karierę w firmie PC Net Service, założonej we wrześniu 2002 roku w Andrychowie, która oferowała oprogramowanie TachoScan oraz TachoScan Rozliczenia.

 • 2005

  Nowe elementy oferty firmy

  W kolejnych okresach działalności w sposób naturalny pojawiały się dodatkowe elementy oferty, takie jak doradztwo i konsultacje w zakresie rozliczania kierowców.

 • 2007

  Wyodrębnienie działu OCRK

  Dział OCRK został wyodrębniony w 2007 roku, a pracownicy zajmowali się już wyłącznie działaniami związanymi z usługowym rozliczaniem i analizą czasu pracy kierowców. Jednak wysokie zapotrzebowanie rynkowe na tego typu usługi outsourcingowe zapoczątkowało decyzję o oddzieleniu OCRK jako osobnej firmy.

 • 2011

  Nowa siedziba firmy przy ul. Karpackiej

 • 2012

  Uruchomienie całodobowego telefonu interwencyjnego 24/7

 • 2013

  Samodzielna działalność - Powstaje OCRK Sp. z o.o.

  Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców działa samodzielnie od 10.12.2013 roku, natomiast doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy kierowców liczone jest od 2002 roku.

 • 2015

  Program OCRK Plus dla Klientów

 • 2017

  Usługa OCRK BUS i WSPARCIE

 • 2018

  OCRK Mobile BUS, Mobile TIR, GBOX APD

Kontakt

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta i umów się na bezpłatne spotkanie. Nasz Regionalny Manager Sprzedaży przyjedzie do Państwa firmy i przedstawi pełną ofertę naszych usług. Dodatkowo przeprowadzi audyt rozwiązań pokazujących możliwości uzyskania oszczędności dzięki naszym usługom