O OCRK

siedziba OCRK

Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców to nowoczesna firma outsourcingowa, która świadczy kompleksowe usługi dla firm z branży TSL.

Specjalizujemy się w rozliczaniu czasu pracy kierowców oraz w wielu kwestiach związanych z tym obszarem. Nasze działania obejmują teren całej Polski, a centrala firmy znajduje się w Bielsku-Białej, w województwie śląskim, gdzie pracuje kadra ponad 250 osób.

Wyróżnia nas profesjonalne, biznesowe podejście do problemów naszych Klientów oraz całościowe spojrzenie na problemy branży, czego dowodem są rzetelnie sporządzane umowy, ubezpieczenie i odpowiedzialność finansowa, a także oferta dopasowana do oczekiwań.

Dążymy do pogłębiania wiedzy na wszystkich szczeblach kariery, do wykorzystania potencjału intelektualnego naszych Ekspertów. Do grona Klientów należą firmy transportowe zatrudniające od jednego kierowcy, po przedsiębiorstwa mogące pochwalić się taborem przekraczającym kilkaset pojazdów. Proponujemy nie tylko rozliczanie czasu pracy kierowców, ale również prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, reprezentację podczas kontroli, doradztwo telefoniczne 24/7 i wiele innych elementów, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa firmom transportowym w dynamicznym sektorze TSL.

 

HISTORIA

Specjaliści i kierownicy OCRK rozpoczynali swoją karierę w firmie PC Net Service, założonej we wrześniu 2002 roku w Andrychowie, która oferowała oprogramowanie TachoScan oraz TachoScan Rozliczenia. W kolejnych okresach działalności w sposób naturalny pojawiały się dodatkowe elementy oferty, takie jak doradztwo i konsultacje w zakresie rozliczania kierowców. Dział OCRK został wyodrębniony w 2007 roku, a pracownicy zajmowali się już wyłącznie działaniami związanymi z usługowym rozliczaniem i analizą czasu pracy kierowców. Jednak wysokie zapotrzebowanie rynkowe na tego typu usługi outsourcingowe zapoczątkowało decyzję o oddzieleniu OCRK jako osobnej firmy. Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców działa samodzielnie od 10.12.2013 roku, natomiast doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy kierowców liczone jest od 2002 roku.

Ilość pracowników

stan na dzień 28.09.2018

Ilość klientów

stan na dzień 28.09.2018

Ilość odwołań

 stan na dzień 28.09.2018