Aktualności

Czy polskich kierowców nadal obowiązuje MiLoG?

20 kwietnia 2018

MiLoG, czyli niemiecka ustawa Mindestlohngesetz o płacy minimalnej, która obowiązuje od początku 2015 roku, stanowi element prawa pracy zachodnich sąsiadów Polski.

WIĘCEJ

Kierowcy gubią się w przepisach

11 kwietnia 2018

Zmieniające się przepisy prawa transportowego oraz wzmożone kontrole drogowe sprawiają, że kierowcy zawodowi zmuszeni są coraz częściej korzystać z doraźnej pomocy ekspertów.

WIĘCEJ

GITD określiło współczynnik ryzyka występowania naruszeń

9 kwietnia 2018

Główny Inspektor Transportu Drogowego określił współczynnik ryzyka występowania naruszeń za rok 2017. Co to oznacza dla przewoźników i kto może spodziewać się kontroli?

WIĘCEJ

Eksperci VIAON na kwietniowych spotkaniach TSL biznes

6 kwietnia 2018

Zapraszamy do udziału w kwietniowych Spotkaniach Transportowych będących serią bezpłatnych konferencji szkoleniowych dla branży transportowej, organizowanych wspólnie przez redakcję TSL Biznes i Truck & Van.

WIĘCEJ

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

30 marca 2018

Wszystkim naszym Klientom, Partnerom Biznesowym i Pracownikom życzymy ciepłych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy, a także wielu radości i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym.

WIĘCEJ

Delegowanie kierowców do Belgii: najważniejsze informacje

28 marca 2018

W związku z dużym zainteresowaniem klientów, przygotowaliśmy odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z delegowaniem kierowców do pracy w Belgii.

WIĘCEJ

Bezpłatne szkolenia OSPTN i VIAON w Katowicach i Gdańsku

27 marca 2018

Zapraszamy członków OSPTN na bezpłatne warsztaty szkoleniowe poświęcone transportowi nienormatywnemu.

WIĘCEJ

Marka VIAON dołączyła do serwisu LinkedIn!

22 marca 2018

Teraz po ważne dla branży TSL informacje zapraszamy również na profil VIAON Polska w serwisie LinkedIn. Nie mogło nas zabraknąć na jednym z najbardziej prestiżowych portali, zrzeszającym profesjonalistów w jednym miejscu.

WIĘCEJ

OCRK: za co cenią nas klienci?

21 marca 2018

W OCRK nieustannie dbamy o podnoszenie jakości naszych usług. Dlatego systematycznie monitorujemy zadowolenie naszych klientów. Według wyników ostatniej ankiety, firmy, z którymi współpracujemy doceniają nas za dobry kontakt oraz wiedzę.

WIĘCEJ