OCRK MOBILE BUS

Oferta OCRK dla firm transportowych do 3.5 t.

Rozliczanie czasu pracy kierowców busów na terytorium innych krajów.

Nie wiesz jak rozliczyć płacę minimalną w Europie?

Skorzystaj z pomocy Ekspertów!  

  • Aplikacja mobilna – NOWOŚĆ!

  • Rozliczanie płacy minimalnej: Niemcy, Francja, Austria, Włochy, Holandia, Finlandia, Luksemburg

  • Zapewnienie dostępu do rekomendowanego reprezentanta na terenie Francji i Włoch

  • Sporządzanie Regulaminu Pracy kierowców

  • Sporządzanie odwołań od decyzji administracyjnych

  • Doradztwo telefoniczne

  • Rozliczanie podróży służbowych kierowców

  • Szereg raportów: rejestr czasu pracy na terenie innych krajów, rejestr nieobecności, a w przypadku rozliczania delegacji - polecenie wyjazdu służbowego, rozliczenie podróży służbowej.

Aplikacja mobilna:

Wspiera kierowcę w rejestracji przebiegu podróży służbowej, poprzez wyeliminowanie ręcznego wypisywania delegacji, odcinków zagranicznych i zdarzeń jazdy. Oprogramowanie minimalizuje ryzyko błędu ludzkiego a rozliczanie płacy minimalnej odbywa się na podstawie faktycznych danych, pozyskanych w oparciu o technologię GPS.

Rozliczanie czasu pracy kierowców busów na terytorium innych krajów

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania branży transportowej, oferujemy rzetelne i terminowe rozliczanie czasu pracy kierowców busów na terytorium innych krajów, w transporcie do 3.5 tony. Bazując na rozległej wiedzy i bogatym doświadczeniu, zapewniamy Klientom profesjonalne doradztwo i sprawdzone rozwiązania w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców busów na terytorium innych krajów.

Usługi dla transportu do 3.5 tony świadczone są przez najlepszych specjalistów. Działając zgodnie z przepisami prawa, zapewniamy właściwe rozliczanie czasu pracy kierowców na terytorium innych krajów, a co za tym idzie – stabilność finansową, zaufanie pracowników i rozwój przedsiębiorstwa.

Tworzenie raportów i rozliczeń – transport do 3.5 t

Specjalizujemy się w rozliczaniu kierowców busów, czyli pojazdów o DMC do 3.5 tony. Rozliczamy europejskie płace minimalne w krajach takich jak Niemcy, Francja, Austria, Holandia, Włochy. Firmy delegujące swoich pracowników do wymienionych krajów zobowiązane są do ewidencjonowania godzin pracy oraz zapłaty należnego minimalnego wynagrodzenia na terytorium innych krajów.

Rozliczanie podróży służbowych kierowców

Kompleksowa oferta naszej firmy obejmuje również rozliczanie krajowych i zagranicznych podróży służbowych kierowców zatrudnionych w transporcie lekkim. Zainteresowanym firmom zapewniamy rzetelne rozliczanie diet i ryczałtów za nocleg, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Usługa obejmuje także sporządzenie czytelnych raportów.

 

 

Usługa dostępna u wyłącznego dystrybutora – VIAON.

 


 

Zobacz również: Oferta OCRK dla firm transportowych powyżej 3.5 t.