Rozliczanie czasu pracy dla firm posiadających flotę busów do 3,5 t

Slide
OCRK Premium BUS - Rozliczanie czasu pracy kierowców busów
zgodnie z wprowadzonymi regulacjami pakietu mobilności
Umów się na spotkanie i poznaj kompleksową
ofertę dla Twojej firmy!
Umów się na spotkanie
OCRK Premium BUS - Rozliczanie czasu pracy kierowców busów
zgodnie z wprowadzonymi regulacjami pakietu mobilności
Umów się na spotkanie i poznaj kompleksową
ofertę dla Twojej firmy!
Umów się na spotkanie

Korzystne rozliczanie czasu pracy kierowców busów

OCRK Premium BUS to usługa dla Klientów posiadających flotę busów o masie poniżej 3,5 t. Prawidłowo rozliczamy delegacje i płace zagraniczne.

Od lutego 2022 roku wchodzą w życie kolejne zapisy pakietu mobilności, które wpłyną na dostęp do unijnego rynku transportu międzynarodowego, sprawiając, że Work Time Management zyska na jeszcze większym znaczeniu. W Grupie Inelo w ostatnim czasie dokładaliśmy starań, aby przygotować rozwiązania, które zminimalizują zagrożenia dla polskiego transportu międzynarodowego oraz wesprą przewoźników. Tym samym nasza oferta rozliczenia czasu pracy kierowców busów po lutym 2022 r. będzie uwzględniać wszelkie najnowsze zmiany prawne, również te optymalizujące koszty pracownicze.

Umów się na spotkanie

Podpisz umowę

Prześlij do nas dane swoich kierowców oraz niezbędne dokumenty

Otrzymasz od nas kompletne rozliczenia i raporty

Wybierz odpowiedni pakiet dla swojej firmy transportowej

  Usługi podstawowe Usługi dodatkowe
  Rozliczenia Regulamin pracy Kierowców Szkolenia Odwołania Reprezentacja podczas kontroli Doradztwo telefoniczne Telefon interwencyjny 24/7 Rozliczanie delegacji oraz diet Rozliczanie płac zagranicznych
OCRK Premium BUS
x
x
 
x
x
x
     
OCRK Premium BUS Plus
x
x
 
x
x
x
 
x
 
OCRK Premium BUS PRO
x
x
 
x
x
x
   
x
OCRK Premium BUS Full
x
x
 
x
x
x
 
x
x

Elementy oferty OCRK Premium BUS

Grupa Inelo specjalizuje się w rozliczaniu kierowców busów, czyli pojazdów o DMC do 3.5 tony. Rozliczamy europejskie płace zagraniczne w całej Unii Europejskiej. Należy pamiętać, że firmy delegujące swoich pracowników są zobowiązane do ewidencjonowania godzin pracy oraz zapłaty należnego wynagrodzenia na terytorium innych krajów.

Rozliczanie podróży służbowych kierowców

Kompleksowa oferta Grupy Inelo obejmuje również rozliczanie krajowych podróży służbowych kierowców zatrudnionych w transporcie lekkim. Zapewniamy rzetelne rozliczanie diet i ryczałtów za nocleg, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Usługa obejmuje także sporządzenie czytelnych raportów. W przypadku podróży zagranicznych oferujemy również możliwość wyliczenia ilości oraz wartości diet zagranicznych niezbędnych do zastosowania ulg ZUSowo-podatkowych związanych z oddelegowaniem.

Sporządzanie Regulaminu Pracy kierowców

Specjaliści OCRK przygotowują Regulamin Pracy, pomagają w jego dostosowaniu do obecnych przepisów prawnych

Sporządzanie odwołań od decyzji administracyjnych

Eksperci OCRK sporządzają odwołania od krajowych i zagranicznych decyzji administracyjnych oraz udzielają odpowiedzi na zapytania służb kontrolujących płacę minimalną w Europie

Doradztwo telefoniczne

Dedykowany Opiekun oferuje wsparcie i pomoc merytoryczną

Dlaczego warto współpracować z OCRK

19 lat doświadczenia OCRK i doskonała znajomość branży

19 lat na rynku sprawiło, że jesteśmy liderem w swojej branży, a z naszym zdaniem liczą się menadżerowie największych firm transportowych w Polsce. Dzięki naszemu doświadczeniu i silnej pozycji na rynku, jesteśmy dla naszych klientów stabilnym partnerem i gwarantem bezpieczeństwa ich firmy.

Zawsze poprawne rozliczanie czasu pracy i wynagrodzenia

W OCRK rozliczaniem i ewidencją czasu pracy zajmuje się dział specjalistów, który przy obsłudze klientów korzysta z najnowocześniejszego programu dostępnego na rynku – 4Trans. Tym samym oprogramowaniem posługuje się 33 inspekcje w całej Europie.

Profesjonalne doradztwo i reprezentacja w przypadku kontroli

OCRK jako jedyne na rynku posiada tak szeroką i wykwalifikowaną kadrę ekspercką, której zadaniem jest reprezentowanie Klientów podczas kontroli oraz pomoc w sprawach sądowych. Wszyscy nasi specjaliści posiadają wieloletnią praktykę i rozległą wiedzę z zakresu spraw dotyczących Inspekcji Transportu Drogowego oraz Państwowej Inspekcji Pracy.

Optymalizacja procesów rozliczeniowych

OCRK wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich Klientów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania w branży transportowej. Nieustannie stawiamy na optymalizację procesów związanych z analizą i rozliczaniem czasu pracy kierowców. Dzięki specjalnie przygotowanej usłudze GBOX APD, nie ma już potrzeby ręcznego wypisywania danych.

Oszczędność czasu i kosztów

W OCRK postawiliśmy na optymalizację procesów związanych z analizą i rozliczaniem czasu pracy kierowców. Nasze rozwiązania oraz automatyzacja pobierania i przysłania danych przekłada się na oszczędność czasu i kosztów.

Szkolenia dla kierowców i kadry

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, dlatego naszym klientom zapewniamy możliwość korzystania ze szkoleń prowadzonych przez naszych najlepszych ekspertów z dziedzin prawa i transportu.