OCRK Mobile BUS – Rozliczanie czasu pracy kierowców busów na terytorium innych krajów.

Korzystne rozliczanie czasu pracy kierowców busów

OCRK Mobile BUS to usługa dla Klientów posiadających flotę samochodów o masie poniżej 3,5 t. Prawidłowo rozliczamy delegacje i płace minimalne, a dzięki aplikacji mobilnej wysyłanie danych potrzebnych do rozliczenia nie stanowi już problemu.

KROK 1
Umów się na spotkanie
KROK 2
Podpisz umowę
KROK 3
Prześlij do nas dane swoich kierowców oraz niezbędne dokumenty
KROK 4
Otrzymasz od nas kompletne rozliczenia i raporty

Elementy oferty OCRK Mobile BUS

Wspiera kierowcę w rejestracji przebiegu podróży służbowej, poprzez wyeliminowanie ręcznego wypisywania delegacji, odcinków zagranicznych i zdarzeń jazdy. Oprogramowanie minimalizuje ryzyko błędu ludzkiego a rozliczanie płacy minimalnej odbywa się na podstawie faktycznych danych, pozyskanych w oparciu o technologię GPS.

Rozliczanie płacy minimalnej w takich krajach jak Niemcy, Francja, Austria, Włochy, Holandia, Finlandia, Luksemburg na podstawie faktycznych danych z aplikacji mobilnej. Dostęp do reprezentanta na terenie Francji i Włoch.

Zapewnienie dostępu do rekomendowanego reprezentanta na terenie Francji i Włoch

Klientom OCRK oferujemy usługi reprezentanta na terenie Francji i Włoch w specjalnych cenach  

Sporządzanie Regulaminu Pracy kierowców

Specjaliści OCRK przygotowują Regulamin Pracy, pomagają w jego dostosowaniu do obecnych przepisów prawnych

Sporządzanie odwołań od decyzji administracyjnych

Eksperci OCRK sporządzają odwołania od krajowych i zagranicznych decyzji administracyjnych oraz udzielają odpowiedzi na zapytania służb kontrolujących płacę minimalną w Europie

Doradztwo telefoniczne

Dedykowany Opiekun oferuje wsparcie i pomoc merytoryczną

Rozliczanie podróży służbowych kierowców

Rozliczanie należności z tytułu krajowych lub zagranicznych podróży służbowych kierowcy, zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

Innowacyjne raporty

Szereg raportów: rejestr czasu pracy na terenie innych krajów, rejestr nieobecności, a w przypadku rozliczania delegacji – polecenie wyjazdu służbowego oraz rozliczenie podróży służbowej.

Dlaczego warto współpracować z OCRK

18 lat doświadczenia OCRK i doskonała znajomość branży

Szesnaście lat działalność na rynku sprawiło, że jesteśmy liderem w swojej branży, a z naszym zdaniem liczą się menadżerowie największych firm transportowych w Polsce. Dzięki naszemu doświadczeniu i silnej pozycji na rynku, jesteśmy dla naszych klientów stabilnym partnerem i gwarantem bezpieczeństwa ich firmy.

Zawsze poprawne rozliczanie czasu pracy i wynagrodzenia

W OCRK rozliczaniem i ewidencją czasu pracy zajmuje się dział specjalistów, który przy obsłudze klientów korzysta z najnowocześniejszego programu dostępnego na rynku – 4Trans. Tym samym oprogramowaniem posługuje się 33 inspekcje w całej Europie.

Profesjonalne doradztwo i reprezentacja w przypadku kontroli

OCRK jako jedyne na rynku posiada tak szeroką i wykwalifikowaną kadrę ekspercką, której zadaniem jest reprezentowanie Klientów podczas kontroli oraz pomoc w sprawach sądowych. Wszyscy nasi specjaliści posiadają wieloletnią praktykę i rozległą wiedzę z zakresu spraw dotyczących Inspekcji Transportu Drogowego oraz Państwowej Inspekcji Pracy.

Optymalizacja procesów rozliczeniowych

OCRK wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich Klientów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania w branży transportowej. Nieustannie stawiamy na optymalizację procesów związanych z analizą i rozliczaniem czasu pracy kierowców. Dzięki specjalnie przygotowanej usłudze GBOX APD, nie ma już potrzeby ręcznego wypisywania danych.

Oszczędność czasu i kosztów

W OCRK postawiliśmy na optymalizację procesów związanych z analizą i rozliczaniem czasu pracy kierowców. Nasze rozwiązania oraz automatyzacja pobierania i przysłania danych przekłada się na oszczędność czasu i kosztów.

Szkolenia dla kierowców i kadry

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, dlatego naszym klientom zapewniamy możliwość korzystania ze szkoleń prowadzonych przez naszych najlepszych ekspertów z dziedzin prawa i transportu.

Dane kontaktowe

OCRK Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej OCRK Spółka
z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.)

 • ul. Karpacka 24/U2C,
  43-300 Bielsko-Biała
 • +48 33 470 06 00
 • +48 33 470 06 01
 • NIP: 5472148876,
  REGON: 243433883
  Numer KRS: 0000704301
  Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy
  Krajowego Rejestru Sądowego
  Kapitał zakładowy: 100 000 PLN

Napisz do nas

* pola wymagane