Praca

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE KOORDYNACJI

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu – aplikuj!

Twoje codzienne obowiązki:

  • Przygotowywanie oraz weryfikacja umów handlowych;
  • Przygotowywanie aneksów,  cesji, porozumień, rozwiązań do w/w Umów;
  • Kontakt z Klientami – zgodnie z obowiązującymi w Firmie standardami;
  • Redagowanie pism;
  • Przygotowywanie zestawień oraz raportów (Excel);
  • Szeroka współpraca z innymi działami Firmy w zakresie koniecznym do kompleksowej obsługi Klienta;
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, Office – bezwzględnie Excel i Word);
  • Doświadczenie w kontakcie z Klientem Biznesowym;
  • Umiejętność redagowania pism, swoboda pisania;
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz dokładność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Silna motywacja do pracy i pozyskiwania nowej wiedzy;
  • Optymizm, samodzielność i umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność.

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • umowa na zastępstwo (pełen etat, od poniedziałku do piątku)
  • Stałą pensję;
  • Stanowisko biurowe, niezwiązane z call center ani sprzedażą bezpośrednią;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego na życie oraz karty FitProfit

Proces rekrutacyjny:

  • Etap 1. Spotkanie indywidualne z Kierownikiem Działu – rozmowa;
  • Etap 2. Spotkanie indywidualne lub grupowe z Kierownikiem Działu – test (z zakresu opisanego w obowiązkach).

UWAGA: oba etapy rekrutacji mogą odbyć się jednego dnia

Jak aplikować – informacje

REGIONALNY MANAGER SPRZEDAŻY

Nr ref.: RMS/małopolskie

RMS/świętokrzyskie

Dołącz do naszego zespołu, jeśli potrafisz:

  • Wziąć odpowiedzialność za obsługę Klientów Biznesowych na powierzonym terenie
  • Przygotować i poprowadzić profesjonalną prezentację dla Klienta biznesowego
  • Słuchać Klienta, diagnozować i kreować potrzeby oraz odpowiadać na nie językiem korzyści
  • Skutecznie sprzedawać i realizować cele sprzedażowe
  • Wykazać się wysoką kulturą osobistą i profesjonalnym wizerunkiem oraz lojalnością i uczciwością
  • Pracować w zespole i wykazywać się kreatywnością

Oczekujemy, że posiadasz:

  • Minimum 2 lata doświadczenia handlowego na rynku B2B w sprzedaży usług lub 5 lat doświadczenia w branży transportu ciężkiego
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
  • Umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows, MS Office, poczta elektroniczna) i szybkiego przyswajania wiedzy

W zamian za:

  • Realizowanie indywidulanych celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowanie stałych i długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami na powierzonym terenie
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, negocjowanie i zawieranie umów

Zapewnimy Ci:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe i premia uzależniona od wyników)
  • Narzędzia niezbędne w codziennej pracy (laptop, telefon, samochód służbowy – możliwość wykorzystywania w celach prywatnych)
  • Gruntowne, dobrze zaplanowane wdrożenie
  • Pracę w młodym zespole z perspektywami rozwoju dla lidera na rynku
  • Dodatkowe benefity: karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne i grupowe

Oferty zawierające życiorys zawodowy (mile widziane zdjęcie), list motywacyjny, prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja_rms@viaon.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OCRK Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej OCRK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) z siedzibą w Bielsku – Białej przy ul. Karpacka 24/U2c, dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz kolejnych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Informujemy, że możemy skontaktować się z wybranymi kandydatami.

PRACOWNIK DS. ANALIZY WSTĘPNEJ – PRACA BIUROWA

PRACA STACJONARNA W BIELSKU-BIAŁEJ

  • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Klienta w zakresie usług świadczonych przez OCRK,
  • Wprowadzanie i analizowanie danych,
  • Rozliczanie czasu pracy kierowców,
  • Praca z programem wewnętrznym (4Trans),
  • Stała aktualizacja wiedzy z zakresu przepisów niezbędnych do prawidłowej realizacji usług,
  • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach i podnoszenie swoich kwalifikacji,
  • Utrzymywanie dobrej atmosfery z zespole.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Umiejętność pracy w zespole, wysokie zdolności interpersonalne,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia,
  • Doświadczenie w pracy z klientem,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Silna motywacja do pracy, terminowość.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w analizie lub rozliczaniu czasu pracy kierowców,
  • Znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Cykliczne szkolenia merytoryczne,
  • Wsparcie ekspertów i coachów wewnętrznych
  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku (7:00-15:00, 8:00-16:00)
  • Realną możliwość awansu w strukturach firmy,
  • Jasną ścieżkę kariery,
  • Pracę w młodym i kompetentnym zespole,
  • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego na życie oraz karty FitProfit.

Aplikacje spontaniczne prosimy przesyłać na adres rekrutacja_daw@ocrk.pl z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OCRK Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej OCRK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Karpacka 24/U2c, dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz kolejnych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.