Szkolenia dla firm transportowych

Na drodze do prawidłowych rozliczeń - najlepsze praktyki i rozwiązania.


Dowiedz się więcej

Na drodze do prawidłowych rozliczeń – najlepsze praktyki i rozwiązania


w 2024 roku dla firm usługowych


Dowiedz się więcej

Szkolenia dla firm transportowych

Prowadzimy profesjonalne szkolenia dla firm spedycyjnych i pracowników przedsiębiorstw transportowych. Oferta kursów obejmuje różne rodzaje szkoleń dla firm transportowych, których zakres tematyczny z pewnością wzbogaci wiedzę osób działających w branżach związanych z transportem oraz spedycją towarów.

Nasze szkolenia kierowane są do właścicieli przedsiębiorstw transportowych, logistyków, menadżerów flot oraz wszystkich osób, które zawodowo zajmują się transportem i spedycją. Organizujemy także szkolenia dla kierowców, które pozwolą osobom zawodowo zajmującym się transportem zdobyć ważne umiejętności, niezbędne w codziennej pracy.

Dlaczego my?

18 LAT DOŚWIADCZENIA

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie niezawodnego programu, który został doceniony przez zarówno polskie jak i europejskie instytucje kontrolne takie jak: ITD, BAG czy PIP. Nasze produkty zdobyły zaufanie 8000 Klientów w Polsce i ponad 2000 zagranicą.

WYKWALIFIKOWANA KADRA EKSPERCKA

Szkolenia są prowadzone przez doświadczoną kadrę ekspertów, która od lat specjalizuje się w tematyce rozliczania czasu pracy kierowców. Swoją wiedzę i doświadczenie trenerzy zdobywali miedzy innymi poprzez współpracę i szkolenia prowadzone dla polskich i zagranicznych służb kontrolnych (m.in. ITD, PIP, BAG).

czytaj

PROFESJONALNE ZAPLECZE SZKOLENIOWE

Szkolenia prowadzone są przy zachowaniu najwyższych standardów. Uczestnicy otrzymują od nas w pełni profesjonalny pakiet materiałów szkoleniowych oraz uzupełniających. Stawiamy na wysoki standard sal szkoleniowych.

read more

Skorzystaj z naszej oferty szkoleń dla firm transportowych prowadzonych online

Jesienną serię szkoleń czas zacząć. Tym razem nasi eksperci omówią szerzej kluczowe kwestie związane z rozliczaniem czasu pracy kierowców oraz prawidłowym wyliczaniem należnego wynagrodzenia. Przygotowany temat i agenda szkoleń zostały opracowane w oparciu o spostrzeżenia ekspertów w trakcie spotkań z przewoźnikami i stosowane przez nich różne modele naliczania pensji, na które inspektorzy nie zawsze patrzą przychylnym okiem.

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników firm, które usługowo rozliczają czas pracy kierowców. Zmieniające się przepisy oraz potrzeby firm transportowych wymagają nowego podejścia do zarządzania czasem pracy kierowców. Nasze szkolenie zatytułowane „Na drodze do prawidłowych rozliczeń – najlepsze praktyki i rozwiązania w 2024 roku„, zostało zaprojektowane właśnie tak, aby sprostać tym wyzwaniom i pomagać w prawidłowym rozliczaniu czasu pracy kierowców.

Skorzystaj z naszej oferty szkoleń transportowych w firmie Klienta

W odpowiedzi na liczne zapytania ze strony naszych Klientów przygotowaliśmy usługę szkolenia z obsługi oprogramowania 4Trans połączoną z elementami przepisów – przeprowadzonego przez naszych specjalistów w siedzibie Państwa firmy. Szkolenie jest elastyczne, sami dostosowujecie Państwo zakres tematyki specjalnie do potrzeb własnej firmy, wybierając z bogatej oferty tematów jakie proponuje nasz firma.

Szkolenie specjalnie dedykowane dla dyspozytorów, spedytorów i kierowników transportu. Podczas szkolenia będą poruszane tematy związane w szczególności z aktualnymi przepisami dotyczącymi czasu pracy kierowców. Szkolenie pozwoli poznać tajniki analizy i kontroli czasu pracy kierowców na podstawie danych z tachografów.

szkolenia dla zarządzających

Pakiet mobilności został ostatecznie przegłosowany 8 lipca 2020 r., a w dniu 31 lipca przepisy zostały opublikowane. Aktualnie należy dostosowywać się do pierwszych zmian, które zaczęły obowiązywać od 20.08.2020 r. Kolejne, których przewoźnicy obawiają się najbardziej, wejdą w życie najprawdopodobniej już w lutym 2022 roku. By lepiej zrozumieć zachodzący proces i dostosować przedsiębiorstwo transportowe do nowych wymogów, przygotowaliśmy szkolenie dedykowane dla firm wykonujących usługi transportowe.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów przygotowaliśmy szkolenie specjalnie dedykowane kierowcom. Nasza doświadczona kadra ekspertów przekaże uczestnikom szkolenia wiedzę niezbędną do prowadzenia transportu zgodnego z krajowymi i zagranicznymi przepisami. Program szkolenia obejmuje wszystkie elementy niezbędne do wspomagania kierowców w codziennej pracy, pozwalające na uniknięcie ewentualnych kar nałożonych przez inspekcje w trakcie kontroli.

Kalendarz szkoleń transportowych

czerwiec 2024
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
« maj   lip »

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Na drodze do prawidłowych rozliczeń – najlepsze praktyki i rozwiązania. Sprawdź, jak uniknąć błędów.

Na drodze do prawidłowych rozliczeń – najlepsze praktyki i rozwiązania w 2024 roku dla firm usługowych