OCRK Wsparcie – usługa dla posiadaczy oprogramowania 4Trans

Slide
OCRK Wsparcie - usługa dla posiadaczy oprogramowania
4Trans, zapewniająca wsparcie w kwestiach
prawnych oraz w trakcie kontroli
Umów się na spotkanie i dowiedz się więcej
na temat rozliczania czasu pracy kierowców w Twojej firmie.
Umów się na spotkanie
OCRK Wsparcie - usługa dla posiadaczy oprogramowania
4Trans, zapewniająca wsparcie w kwestiach
prawnych oraz w trakcie kontroli
Umów się na spotkanie i dowiedz się więcej
na temat rozliczania czasu pracy kierowców w Twojej firmie.
Umów się na spotkanie

Pełne wsparcie w kwestiach prawnych oraz w trakcie kontroli

OCRK Wsparcie – to usługa dla posiadaczy oprogramowania 4Trans lub firm, które chcą zakupić program 4Trans wraz z dodatkową opieką Ekspertów. W ramach usługi Klienci OCRK otrzymują wsparcie w kwestiach prawnych oraz w trakcie kontroli. Oferta obejmuje również pomoc w eliminowaniu problemów związanych z płacą minimalną i obsługę w przypadku roszczeń kierowców.

Ponadto w skład usługi wchodzą elementy takie jak: kontrola jakości rozliczeń czasu pracy kierowców, wsparcie dla pracownika Klienta, a także stworzenie dokumentacji związanej z rozliczaniem czasu pracy kierowców oraz jej aktualizacja w przypadku zmian w obowiązujących przepisach.

Dlaczego warto wybrać ofertę OCRK Wsparcie

Przygotowujemy prawidłowe regulaminy pracy kierowców/obwieszczenia

Dla naszych Klientów stworzymy od podstaw dokumentację związaną z rozliczaniem czasu pracy kierowców.

czytaj

Wsparcie najlepszych ekspertów w kraju

Nasi eksperci pomagają w tworzeniu odwołań od decyzji PIP i ITD oraz zapewniają wsparcie w trakcie samej kontroli.

czytaj

Doradzamy w nagłych sytuacjach 24/7

Nasi specjaliści dyżurują pod telefonem, aby pomóc kierowcom w przypadku problemów podczas realizacji czynności transportowych.

czytaj

Umów się na spotkanie

Podpisz umowę

Udostępnij nam bazę kierowców w systemie 4Trans

Przeprowadzimy audyt poprawności rozliczeń i delegacji

Korzyści z wyboru oferty OCRK Wsparcie

Przeprowadzamy audyt ustawień programu 4Trans oraz poprawności rozliczeń czasu pracy kierowców

Opiekun nawet 4 razy w roku dokona kontroli analiz i rozliczeń wykonywanych za pomocą oprogramowania 4Trans®. W trakcie audytu weryfikowana jest m.in. poprawność wprowadzanych danych, a także sprawdzane są naruszenia z zakresu czasu pracy kierowców. Klient otrzymuje raport pokontrolny z listą nieprawidłowości, które zostały stwierdzone podczas audytu oraz zalecenia dotyczące koniecznych do wprowadzenia zmian.

Kontrola ITD lub PIP jest dla firmy transportowej bardzo stresującym wydarzeniem, dlatego służymy naszym Klientom profesjonalnym wsparciem w razie zapowiedzianej inspekcji. Dodatkowo oferujemy Klientom pełne wsparcie w procesie odwoławczym. Odwołania w imieniu Klienta tworzą najlepsi Eksperci w kraju.

Podczas realizacji czynności transportowych zdarzają się sytuacje na drodze, w których potrzebna jest natychmiastowa porada kompetentnej osoby. Dlatego przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę nasi specjaliści dyżurują pod telefonem, aby pomóc kierowcom w przypadku problemów i wątpliwości, które nie mogą poczekać do jutra. W pozostałych przypadkach nasi Klienci mają możliwość skorzystania z konsultacji w ramach usługi Doradztwa telefonicznego.

Dla naszych Klientów stworzymy od podstaw dokumentację związaną z rozliczaniem czasu pracy kierowców, dostosowaną do ich potrzeb. W zależności od wielkości zatrudnienia przygotujemy regulamin pracy kierowców lub obwieszczenie w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami i w najbardziej korzystnym dla Klienta modelu.

Prowadzimy profesjonalne szkolenia dla kierowców i właścicieli firm transportowych

W ramach naszej oferty szkolimy Klientów i ich pracowników z wiedzy niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania firmy transportowej. Nasi Eksperci w dogodnym dla Klienta miejscu i terminie edukują kierowców bezpłatnie z zakresu przestrzegania norm czasu pracy kierowców oraz prawidłowej obsługi tachografów cyfrowych i analogowych. Zwiększając świadomość kierowców, dotyczącą popełnianych błędów sprawiamy, że liczba naruszeń znacznie spada, co potwierdzają liczne podziękowania i rekomendacje Klientów.

Dlaczego warto

19 lat doświadczenia OCRK i doskonała znajomość branży

19 lat na rynku sprawiło, że jesteśmy liderem w swojej branży, a z naszym zdaniem liczą się menadżerowie największych firm transportowych w Polsce. Dzięki naszemu doświadczeniu i silnej pozycji na rynku, jesteśmy dla naszych klientów stabilnym partnerem i gwarantem bezpieczeństwa ich firmy.

Zawsze poprawne rozliczanie czasu pracy
i wynagrodzenia

W OCRK rozliczaniem i ewidencją czasu pracy zajmuje się dział specjalistów, który przy obsłudze klientów korzysta z najnowocześniejszego programu dostępnego na rynku – 4Trans. Tym samym oprogramowaniem posługuje się 33 inspekcje w całej Europie.

Profesjonalne doradztwo i reprezentacja
w przypadku kontroli

OCRK jako jedyne na rynku posiada tak szeroką i wykwalifikowaną kadrę ekspercką, której zadaniem jest reprezentowanie Klientów podczas kontroli oraz pomoc w sprawach sądowych. Wszyscy nasi specjaliści posiadają wieloletnią praktykę i rozległą wiedzę z zakresu spraw dotyczących Inspekcji Transportu Drogowego oraz Państwowej Inspekcji Pracy.

Optymalizacja procesów rozliczeniowych

OCRK wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich Klientów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania w branży transportowej. Nieustannie stawiamy na optymalizację procesów związanych z analizą i rozliczaniem czasu pracy kierowców. Dzięki specjalnie przygotowanej usłudze GBOX APD, nie ma już potrzeby ręcznego wypisywania danych.

Oszczędność czasu i kosztów

W OCRK postawiliśmy na optymalizację procesów związanych z analizą i rozliczaniem czasu pracy kierowców. Nasze rozwiązania oraz automatyzacja pobierania i przysłania danych przekłada się na oszczędność czasu i kosztów.

Szkolenia dla kierowców i kadry

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, dlatego naszym klientom zapewniamy możliwość korzystania ze szkoleń prowadzonych przez naszych najlepszych ekspertów z dziedzin prawa i transportu.