Media o nas

Polskie Radio 24: Niepewna przyszłość polskiego transportu

13 lipca 2018

29 czerwca gościem Społecznego Punktu Widzenia na antenie Polskiego Radia był Bartosz Najman, prezes Ogólnopolskiego Centrum Rozliczania Kierowców.

WIĘCEJ

Tok FM: Kierowcy nie będą objęci przepisami o pracownikach delegowanych?

19 czerwca 2018

12 czerwca gościem Raportu Gospodarczego na antenie radia Tok FM był ekspert OCRK Kamil Wolański. Punktem wyjścia audycji była dyrektywa o pracownikach delegowanych.

WIĘCEJ

Puls Biznesu: Decydują dokumenty, nie urzędnik

29 maja 2018

ZUS opublikował długo oczekiwane wytyczne ujednolicające zasady wydawania zaświadczeń A1 dla obcokrajowców. Dzięki zmianie zatrudnianie pracowników z zagranicy ma być teraz prostsze.

WIĘCEJ

Puls Biznesu: Dobre strony zmian UCPK

5 kwietnia 2018

Zdaniem eksperta OCRK, Kamila Wolańskiego planowane zmiany w ustawie o czasie pracy kierowców mają również swoje dobre strony. Jakie? O tym w komentarzu dla Pulsu Biznesu.

WIĘCEJ

Puls Biznesu: Relacja z Polskiego Forum Transportu

2 marca 2018

Za nami Polskie Forum Transportu. Ważną część konferencji stanowiła debata poświęcona planowanym zmianom przepisów, w której głos zabrał Bartosz Najman, Prezes OCRK i CEO VIAON.

WIĘCEJ

Puls Biznesu, ZUS zarobi więcej na kierowcach

O planowanych zmianach ustawy o czasie pracy kierowców i jej skutkach dla przewoźników z Katarzyną Kapczyńską w wywiadzie dla Pulsu Biznesu rozmawiali eksperci OCRK: Kamil Wolański i Łukasz Włoch.

WIĘCEJ

TOK FM: Płace minimalne w transporcie w Europie

1 marca 2018

16 lutego 2018 Ekspert OCRK, Emil Nagrodzki w audycji Raport Gospodarczy na antenie radia TOK FM wyjaśniał słuchaczom, jakie problemy wiążą się z rozliczaniem płac minimalnych dla kierowców. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

WIĘCEJ

VIAON W PROGRAMIE NA OSI

19 lutego 2018

Zapraszamy do obejrzenia 755 odcinka programu „Na Osi”. W programie znajdą Państwo m.in. materiał o korzyściach, jakie dało skupienie marek OCRK, INELO i GBOX w portfelu dystrybutora VIAON.

WIĘCEJ

Polskie Radio 24, Kłopotliwe zaświadczenie A1

17 października 2017

13 października 2017 na antenie Polskiego Radia 24 Ekspert OCRK, Kamil Wolański odpowiedział na pytania Elżbiety Szczerbak o problemy z zaświadczeniem A1. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

WIĘCEJ