Media o nas

Puls Biznesu: Dobre strony zmian UCPK

5 kwietnia 2018

Zdaniem eksperta OCRK, Kamila Wolańskiego planowane zmiany w ustawie o czasie pracy kierowców mają również swoje dobre strony. Jakie? O tym w komentarzu dla Pulsu Biznesu.

WIĘCEJ

Puls Biznesu: Relacja z Polskiego Forum Transportu

2 marca 2018

Za nami Polskie Forum Transportu. Ważną część konferencji stanowiła debata poświęcona planowanym zmianom przepisów, w której głos zabrał Bartosz Najman, Prezes OCRK i CEO VIAON.

WIĘCEJ

Puls Biznesu, ZUS zarobi więcej na kierowcach

O planowanych zmianach ustawy o czasie pracy kierowców i jej skutkach dla przewoźników z Katarzyną Kapczyńską w wywiadzie dla Pulsu Biznesu rozmawiali eksperci OCRK: Kamil Wolański i Łukasz Włoch.

WIĘCEJ

TOK FM: Płace minimalne w transporcie w Europie

1 marca 2018

16 lutego 2018 Ekspert OCRK, Emil Nagrodzki w audycji Raport Gospodarczy na antenie radia TOK FM wyjaśniał słuchaczom, jakie problemy wiążą się z rozliczaniem płac minimalnych dla kierowców. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

WIĘCEJ

VIAON W PROGRAMIE NA OSI

19 lutego 2018

Zapraszamy do obejrzenia 755 odcinka programu „Na Osi”. W programie znajdą Państwo m.in. materiał o korzyściach, jakie dało skupienie marek OCRK, INELO i GBOX w portfelu dystrybutora VIAON.

WIĘCEJ

Polskie Radio 24, Kłopotliwe zaświadczenie A1

17 października 2017

13 października 2017 na antenie Polskiego Radia 24 Ekspert OCRK, Kamil Wolański odpowiedział na pytania Elżbiety Szczerbak o problemy z zaświadczeniem A1. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

WIĘCEJ

Rzeczpospolita, Chcesz zaświadczenie, pokaż ZUS, gdzie mieszkasz

13 października 2017

11 października 2017 r. w „Rzeczpospolitej” Ekspert OCRK Jakub Ordon wyjaśnia m.in. jakimi kryteriami kieruje się ZUS przy ustaleniu miejsca zamieszkania zagranicznego kierowcy.

WIĘCEJ

Puls Biznesu, ZUS blokuje kierowców ze Wschodu

11 października 2017

Ekspert OCRK został poproszony o skomentowanie gorącego dla branży transportowej tematu odmawiania przez ZUS wydawania zaświadczeń A1 kierowcom z Ukrainy.

WIĘCEJ

Puls biznesu, Brakuje kierowców zawodowych

6 października 2017

W najnowszym wydaniu „Pulsu Biznesu” temat braków kadrowych w transporcie oraz problemy prawne kierowców zza wschodniej granicy komentuje m.in. Kamil Wolański, ekspert OCRK.

WIĘCEJ