Zapraszamy na V Targi TransPoland Translogistica w Warszawie

Zapraszamy na V Targi TransPoland Translogistica w Warszawie

 

Zaproszenie na Targi TransPoland

 

W środę, 8 listopada 2017 r. w Warszawie rozpoczną się V Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland Translogistica.

To największe wydarzenie biznesowe w Europie Środkowo-Wschodniej dla profesjonalistów zajmujących się transportem i logistyką. Trzydniowa impreza będzie okazją do zapoznania się z ofertą 190 wystawców z 22 państw, nawiązania relacji biznesowych oraz poznania nowości branżowych.

Na targach nie może zabraknąć również przedstawicieli marki VIAON – czekamy na Państwa na stoisku nr D19. Dla uczestników przygotowaliśmy ciekawe atrakcje oraz konkurs z nagrodami. W trakcie targów uruchomiony zostanie także Mobilny Punkt Konsultacyjny, gdzie nasi eksperci odpowiadać będą na pytania zainteresowanych i służyć fachowymi poradami.

W drugim dniu Targów TransPoland – 9 listopada, zaplanowano Spotkania Transportowe TSL Biznes, na których prelekcje przedstawią m.in. eksperci VIAON. Kamil Wolański, Ekspert OCRK ds. Analiz i Rozliczeń wyjaśni Czy kierowca z Ukrainy legalnie zatrudniony w Polsce powinien otrzymać zaświadczenie A1? a Kamil Korbuszewski, Dyrektor Działu Sprzedaży VIAON wystąpi z prezentacją Zawód kierowca a bezpieczeństwo.

V Targi TransPoland Translogistica odbędą się w  dniach 8-10 listopada 2017 r. w hali EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Udział dla profesjonalistów związanych z branżą jest bezpłatny. Rejestracja dostępna jest na stronie Targów.

Do zobaczenia na Targach TransPoland!