Relacja filmowa z Targów Trans Poland 2017

Relacja filmowa z Targów Trans Poland 2017

V Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland Translogistica odbyły się w Warszawie w dniach 8-10.11.2017 r. To największe dla sektora TSL wydarzenie biznesowe w Europie Środkowo-Wschodniej, jak co roku przyciągnęło rzeszę profesjonalistów zainteresowanych branżowymi nowinkami i zmianami prawnymi oraz ofertą ponad 190 wystawców z 22 państw.

Targi

Wśród wystawców nie mogło zabraknąć przedstawicieli Inelo, OCRK i GBOX. Przyjmowaliśmy uczestników Targów na stoisku VIAON, wyłącznego dystrybutora naszych marek. Zorganizowaliśmy też Mobilny Punkt Konsultacyjny z poradami Eksperta na temat czasu pracy kierowców. Drugiego dnia targów sprawdzaliśmy wiedzę odwiedzających stoisko w konkursie dotyczącym bezpieczeństwa kierowców zawodowych. Najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi zostały nagrodzone słuchawkami Bluetooth oraz voucherami na szkolenia Inelo.

Konferencja

Imprezą towarzyszącą targom była konferencja TSL Biznes z cyklu „Spotkania transportowe”. Nasi Eksperci poruszyli na niej ważne i aktualne zagadnienia. Kamil Wolański, Ekspert OCRK ds. Analiz i Rozliczeń przedstawił budzący ostatnio spore emocje temat „Czy kierowca z Ukrainy legalnie zatrudniony w Polsce powinien otrzymać zaświadczenie A1?”, a Kamil Korbuszewski, Dyrektor Działu Sprzedaży VIAON zaprezentował prelekcję „Zawód kierowca a bezpieczeństwo.”

 


Dziękujemy za duże zainteresowanie i wartościowe rozmowy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z komentarzami naszych Ekspertów.

Na naszym profilu Facebook udostępniamy również album zdjęć: Galeria Trans Poland 2017 , a także album ze zdjęciami z rozdania nagród konkursowych: Konkurs podczas Targów.