GBOX APD: przesyłanie danych proste jak nigdy dotąd

Koniec z ręcznym wypisywaniem danych. OCRK przygotowało dla swoich Klientów usługę GBOX APD, dzięki której przesyłanie informacji niezbędnych do rozliczania kierowców odbywa się automatycznie.

Automatyczne przesyłanie danych – jak to działa?

Usługa GBOX APD, przeznaczona dla Klientów OCRK, polega na automatycznym przesyłaniu danych zarejestrowanych przez zamontowany w pojeździe lokalizator GBOX oraz danych z karty kierowcy na platformę APD. Rola klienta ogranicza się jedynie do weryfikacji i zatwierdzenia poprzez platformę delegacji, odcinków zagranicznych oraz odczytów kart kierowców. Zatwierdzone dane przekazywane są następnie do osób rozliczających firmę w OCRK.

GBOX APD – gwarancja rzetelności danych

Lokalizator umieszczony w pojeździe eliminuje konieczność ręcznego wypisywania przez kierowcę przekroczenia granic, a tym samym oszczędza jego czas i ogranicza ryzyko popełnienia błędu. Przedsiębiorca nie musi się obawiać o rzetelność danych przesyłanych do OCRK, a automatyczne wyznaczanie i wyliczanie delegacji oraz tworzenie odcinków pracy poza Polską, znacznie usprawnia proces rozliczenia kierowców.

Panel GBOX Online – dodatkowa korzyść

Klient korzystający z usługi GBOX APD otrzymuje także dodatkowy bonus – dostęp do Panelu GBOX Online. Pozwala on na weryfikację pracy kierowcy w czasie rzeczywistym. W panelu widoczna jest pozycja pojazdu oraz dane z szyny CAN*, takie jak poziom paliwa (aktualny/na zadanym odcinku), nacisk na pedał gazu czy pokonane km z ostatnich 48 godzin.

GBOX APD – dlaczego warto?

Firma transportowa dzięki jednej usłudze – GBOX APD – oszczędza czas swoich pracowników, zachowując równocześnie kontrolę nad przekazywanymi danymi i zyskując narzędzie do śledzenia pojazdów i pracy kierowców.

Dowiedz się więcej o GBOX APD i zapytaj swojego Opiekuna o ofertę dla Ciebie

*rodzaj przekazywanych danych uzależniony od specyfiki pojazdu