Eksperci VIAON na spotkaniach TSL biznes – marzec 2018

Zapraszamy na wiosenną edycję Spotkań Transportowych, organizowanych przez redakcję TSL biznes. W marcu bezpłatne konferencje dla branży transportowej odbędą się w pięciu miastach i będą okazją do wysłuchania prelekcji ekspertów VIAON.

Spotkania Transportowe to dla właścicieli i managerów firm transportowych, przewoźników oraz pracowników związanych z transportem okazja do zdobycia informacji o aktualnej sytuacji w transporcie drogowym oraz planowanych zmianach. Bezpłatne konferencje umożliwiają kontakt i wymianę wiedzy z innymi przedstawicielami firm transportowych oraz wysłuchanie prelekcji najlepszych specjalistów branży TSL, w tym ekspertów VIAON.

Marcowe spotkania odbędą się w pięciu miastach w całej Polsce:

  • Kraków – 01.03.2018
  • Poznań – 07.03.2018
  • Białystok – 13.03.2018
  • Warszawa – 21.03.2018
  • Wrocław – 27.03.2018

Nasi eksperci trzymają rękę na pulsie jeśli chodzi o wszystkie zmiany prawne dotyczące kierowców i całego sektora transportowego, dlatego udział w prelekcjach VIAON pozwoli Państwu uporządkować i zaktualizować wiedzę dotyczącą czasu pracy kierowców, nowych lub przyszłych przepisów i problemów branży TSL.

W marcu na Spotkaniach Transportowych eksperci VIAON poruszą szczególnie istotną teraz dla branży kwestię – dobrej reputacji przewoźnika. Z chwilą uruchomienia w listopadzie 2017 r. Krajowego Rejestru Elektronicznego Przedsiębiorców Transportu Drogowego służby kontrolne zyskały nowe, silne narzędzie do walki z przewoźnikami, których kierowcy naruszają przepisy w stopniu poważnym i bardzo poważnym. Informacje o naruszeniach dokonanych na terenie innych państw członkowskich z bazy ERRU, czyli Europejskiego Rejestru Przedsiębiorstw Transportu Drogowego są teraz przekazywane także do KREPTD i nasze rodzime inspekcje mają do nich dostęp. W związku z tym prawdopodobieństwo wszczęcia postępowania w zakresie spełniania wymogu dobrej reputacji jest teraz znacznie wyższe.

Z tematem zapoznają Państwa eksperci:

  • Łukasz WłochGłówny Ekspert OCRK
  • Kamil Wolański – Ekspert OCRK ds. Analiz i Rozliczeń
  • Mateusz Włoch – Ekspert ds. Rozwoju i Szkoleń INELO

Dodatkowo Kamil Korbuszewski i Sebastian Hunicz – Dyrektorzy Działu Sprzedaży VIAON przedstawią korzyści płynące z rozliczania czasu pracy kierowców z wykorzystaniem systemów telematycznych.

Szczegółowy program poszczególnych spotkań oraz zapisy dostępne są na stronie: spotkania.tsl-biznes.net.pl