VIAON na TransLogistica Poland

 

6 listopada w Warszawie rozpoczyna się najważniejsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób zawodowo związanych z logistyką, spedycją i transportem.

Wystawcy z całego świata

Tegoroczna, VI edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki w Warszawie – TransLogistica Poland przyciągnęła rekordową liczbę wystawców z Polski, UE, krajów bałtyckich, państw WNP, Chin oraz Indii. Swoją ofertę w EXPO XXI Warszawa w dniach 6-8 listopada przedstawi odwiedzającym ponad 240 firm zajmujących się m.in. logistyką, spedycją, transportem intermodalnym, telematyką, systemami TMS, doradztwem i szkoleniami.

Konferencja TSL Biznes

7 listopada – w drugim dniu targów zaplanowano całodzienną konferencję z cyklu Spotkania Transportowe TSL Biznes. Prelegenci poruszą zagadnienia związane z delegowaniem, przewozami zagranicznymi, ewidencją czasu pracy i umowami transportowymi. Ekspert VIAON, Mateusz Włoch omówi ważny dla firm transportowych temat Nowe taryfikatory już obowiązują – najważniejsze zmiany w prawie, nowe naruszenia, czas pracy w nocy. Regionalny Manager Sprzedaży Viaon, Tomasz Kluz natomiast przedstawi uczestnikom korzyści płynące z integracji telematyki i rozwiązań wspierających rozliczanie czasu pracy kierowców.

Spotkajmy się na C33

Jak co roku na targach nie zabraknie przedstawicieli marki VIAON. Uczestników imprezy zapraszamy na stoisko nr C33. Dla odwiedzających zaplanowaliśmy ciekawe atrakcje oraz konkurs z nagrodami a nasi eksperci będą odpowiadać na pytania i służyć fachowymi poradami.

VI Targi TransLogistica Poland odbędą się w dniach 6-8 listopada 2018 r. w hali EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Udział dla profesjonalistów związanych z branżą jest bezpłatny. Rejestracja dostępna jest na stronie Targów.

Do zobaczenia na Targach TransLogistica Poland!