Transport Manager Meeting w Poznaniu

Po wakacyjnej przerwie powraca cykl konferencji organizowanych przez redakcję Transport Managera. Pierwsze spotkanie zaplanowano 11 września w Poznaniu. Na uczestników czekają najważniejsze dla branży transportowej tematy i najlepsi specjaliści w kraju, wśród których nie zabraknie także eksperta OCRK, Arkadiusza Góry.  

Ważne dla branży TSL tematy

Transport Manager Meeting to wydarzenie skierowane do właścicieli i osób zarządzających firmami z sektora transportu, spedycji, logistyki i produkcji oraz dostawców usług i rozwiązań dla branży TSL. W programie konferencji zaplanowano wiele interesujących prelekcji z zakresu zarządzania, prawa, finansów i nowych technologii.

O ważnych dla sektora transportu kwestiach wypowiedzą się również eksperci reprezentujący dystrybutora VIAON oraz marki: OCRK, INELO i GBOX. Arkadiusz Góra, Ekspert OCRK w zakresie ITD i PIP wystąpi z tematem Nowe naruszenia, surowsze kary, inteligentne tachografy. Najważniejsze zmiany w przepisach dotyczących transportu. W swojej prelekcji przedstawi uczestnikom konferencji, jakie zmiany przynosi nowelizacja ustawy o transporcie drogowym oraz co zmienia się dla przewoźników w związku z nową ustawą o tachografach. Tytus Małecki, przedstawiciel marki VIAON, nakreśli natomiast korzyści płynące z wykorzystania technologii, takich jak telematyka i oprogramowanie do rozliczania czasu pracy kierowców w codziennej działalności przedsiębiorstwa transportowego.

Czas na branżowe rozmowy

Konferencja będzie również okazją do bezpośredniej rozmowy na tematy branżowe z naszymi ekspertami. W Strefie Eksperta VIAON zainteresowani będą mogli uzyskać odpowiedzi na pytania z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców i telematyki oraz zapoznać się z rozwiązaniami wspierającymi zarządzanie i bezpieczeństwo firm transportowych, dostępnymi w ofercie VIAON.

Konferencja odbędzie się 11 września 2018 r. w Hotelu Novotel Poznań Centrum, w godz. 9:00-17:00.

Pełny program wydarzenia oraz rejestracja dostępne są na stronie Transport Manager Meeting.

Zachęcamy do udziału!