Szkolenie dla kierowców i właścicieli firm w ramach usługi w formule on-line

Aktualna sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa jest dla nas wszystkich, a w szczególności dla branży transportowej czasem mierzenia się z licznymi problemami. Wiele firm musiało dokonać reorganizacji pracy biurowej, a także ograniczyć bezpośrednie relacje z klientem na rzecz kontaktu online. Pomimo wprowadzonych ograniczeń, jesteśmy świadomi, iż każdego dnia przewoźnicy i kierowcy napotykają na wiele trudności dotyczących kwestii przestrzegania norm czasu pracy oraz prawidłowej obsługi tachografów cyfrowych i analogowych.

W trosce o najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo naszych Klientów została podjęta decyzja o wprowadzeniu nowej formy szkoleń kierowców i właścicieli firm w ramach usługi OCRK w postaci webinarium. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie Klientów, którzy oczekują eksperckiej wiedzy, uwzględniającej najistotniejsze zagadnienia z zakresu przestrzegania norm pracy kierowców, tym bardziej, iż wprowadzone obecnie przez większość krajów UE wyjątki od przepisów regulujących czas pracy kierowców przyczynią się do trudności w ich stosowaniu. Eksperci Grupy Inelo w trakcie szkoleń online wytłumaczą w sposób rzeczowy i wyczerpujący, jak należy postępować, aby uniknąć ewentualnych trudności na drodze. Ponadto szkolenie pozwoli uzupełnić dotychczasową wiedzę kierowców, zwiększając ich świadomość, co przekłada się na zmniejszenie ilości popełnianych przez nich naruszeń.

Szkolenie online realizowane jest przez ekspertów w dogodnym dla Państwa terminie. Uczestnicy szkolenia, podobnie jak to ma miejsce w formie stacjonarnej, otrzymają materiały informacyjne w wersji elektronicznej, a także certyfikaty uczestnictwa, które zostaną wysłane do siedziby firmy. 

Jak zamówić szkolenie?

W celu uzgodnienia terminu szkolenia, należy skontaktować się ze swoim opiekunem lub z Biurem Obsługi Klienta – bok@inelo.pl, tel. 22 113 40 60.