Spotkajmy się na Transport Manager Meeting

Spotkajmy się na Transport Manager Meeting

24 października 2017 w Warszawie odbędzie się kolejna konferencja Transport Manager Meeting. Wydarzenie skierowane jest do właścicieli i osób zarządzających firmami z sektora transportu, spedycji, logistyki i produkcji oraz dostawców usług i rozwiązań dla branży TSL. Tym razem tematem przewodnim będą Praktyczne aspekty zarządzania transportem.

W programie wydarzenia zaplanowano wiele interesujących prelekcji, poruszających ważne dla przedstawicieli sektora TSL kwestie. Wśród prelegentów będą oczywiście eksperci reprezentujący dystrybutora VIAON oraz marki: OCRK, INELO i GBOX. Łukasz Włoch, Główny Ekspert OCRK przybliży uczestnikom TMM nowe regulacje i nadchodzące zmiany związane z odpoczynkami tygodniowymi. Natomiast Kamil Korbuszewski, Dyrektor Działu Sprzedaży VIAON w prelekcji Obszary optymalizacji kosztowej w firmie transportowej, podpowie przewoźnikom, jakie działania podjąć, aby zaoszczędzić.

Konferencja będzie również okazją do bezpośredniej rozmowy na tematy branżowe z naszymi ekspertami. W Strefie Eksperta VIAON uczestnicy wydarzenia będą mogli uzyskać porady i odpowiedzi na pytania z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców i telematyki. Zapoznają się także z rozwiązaniami wspierającymi zarządzanie i bezpieczeństwo firm transportowych, dostępnymi w ofercie VIAON – wyłącznego dystrybutora marek OCRK, INELO oraz GBOX.

Konferencja odbędzie się 24 października w Hotelu Novotel Airport w Warszawie, w godz. 9:00-18:00.

Pełny program wydarzenia oraz rejestracja dostępne są na stronie Transport Manager Meeting.

Zachęcamy do udziału!