Forum Menedżerów Transportu

Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców weźmie udział w spotkaniu organizowanym przez Transport Manager, które odbędzie się w dniu 23-24.04.2015r. w hotelu Lamberton w Ołtarzewie k/Warszawy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00.

Podczas spotkania Główny Ekspert OCRK Łukasz Włoch poprowadzi prelekcję merytoryczną na temat: „Praktyczne sposoby na wypłacanie stawki minimalnej, które nie spowodują podniesienia kosztów pracy.”

Opis prelekcji:
Wyrównanie pensji do wysokości stawki minimalnej obowiązuje za każdą godzinę pracy od momentu wjazdu na teren Niemiec do wyjazdu. W teorii, znacząco podnosi to koszty pracy w firmach transportowych, grożąc wręcz ich upadkiem. Są jednak skuteczne sposoby na przestrzeganie zapisów ustawy MiLoG, które nie zakłócą płynnego funkcjonowania przedsiębiorstwa, także finansowego.

 

Oprócz prelekcji Łukasza Włocha, Prezes OCRK Bartosz Najman wystąpi w panelu dyskusyjnym, w którym będą poruszane takie kwestie jak: płaca minimalna, pozwy za ryczałty, embargo na Wschodzie, planowane zmiany w ustawie o transporcie drogowym.

 

Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ