Eksperci VIAON na kwietniowych spotkaniach TSL biznes

Zapraszamy do udziału w kwietniowych Spotkaniach Transportowych będących serią bezpłatnych konferencji szkoleniowych dla branży transportowej, organizowanych wspólnie przez redakcję TSL Biznes i Truck & Van. Jest to okazja do wysłuchania prelekcji ekspertów VIAON i skorzystania z ich wiedzy i doświadczenia.

Zaplanowane spotkania pozwalają uczestnikom na zdobycie i uzupełnienie swojej wiedzy z branży transportowej, a także na wymianę doświadczeń związanych z radzeniem sobie z wprowadzanymi zmianami i wynikającymi z tego  problemami. Jest to również okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, które w przyszłości mogą się przełożyć na zwiększenie efektywności zawodowej.

Podczas konferencji eksperci VIAON, odpowiedzą  uczestnikom na pytanie Ile możesz zyskać na integracji telematyki i rozwiązań wspierających rozliczanie czasu pracy kierowców? Mateusz Włoch – Ekspert ds. wdrożeń i szkoleń poruszy natomiast ciągle aktualny temat ryzyka utraty dobrej reputacji w prelekcji Utrata dobrej reputacji – teraz realna.

Na kwietniowe spotkania zapraszamy do:

  • Gdańska – 10.04.2018 r.
  • Lublina – 17.04.2018 r.
  • Sosnowca – 24.04.2018 r.

Szczegółowy program spotkań z uwzględnieniem terminów i lokalizacji można znaleźć  na stronie: spotkania.tsl-biznes.net.pl

Zapraszamy do zapisów i udziału