Dofinansowania z FGŚP już na kontach firm!

Pierwsi przedsiębiorcy, będący klientami OCRK, otrzymali już na swoje konta dofinansowanie do wynagrodzeń związane z wprowadzeniem obniżonego wymiaru czasu pracy.

Wraz z wejściem w życie Ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw eksperci Grupy Inelo dokonali wnikliwej analizy przepisów, tworząc dla przewoźników niezbędny poradnik wraz z potrzebnymi wzorami pism. Tak przygotowany pakiet dokumentów został wysłany do Klientów OCRK w formie mailingu. Dzięki szybkiemu działaniu, przedsiębiorcy mogli złożyć konieczne wnioski w celu otrzymania dofinansowania do wynagrodzeń związanego z wprowadzeniem obniżonego wymiaru czasu pracy.

Aktualnie nasi eksperci są w trakcie aktualizacji i opracowywania kolejnych poradników i wymaganych dokumentów – tym razem związanych z tzw. Tarczami 1.1 i 2. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, a także regularnego odwiedzania naszej strony, gdzie na bieżąco informujemy Państwa o aktualnej sytuacji w branży transportowej spowodowanej pandemią wirusa.