Karta paliwowa Inelo-E100

Polska karta paliwowa

E100 to międzynarodowa firma paliwowa i processingowa, emitent własnej karty paliwowo-serwisowej. Oprócz paliwa z E100 rozliczysz także inne wydatki poniesione w trasie i otrzymasz za nie wspólny dokument do zapłaty – to duża wygoda zarówno dla kierowcy, jak i dla księgowości. E100 znajduje sie w gronie liderów w obszarze innowacji technologicznych w branży paliwowej.

 • 20-letnie doświadczenie na rynku
 • 1500+ sprawdzonych partnerów i dostawców paliwa
 • 10 000+ klientów w międzynarodowym sektorze transportowym
 • 32+ biura w 14 krajach Europy i WNP

Promocja dotyczy klientów, którzy nie korzystają obecnie z kart paliwowych E100.

Dlaczego karta E100 Inelo

Oszczędności na abonamencie OCRK Premium

 

Tankując paliwo kartą E100 Inelo obniżasz koszty abonamentu OCRK Premium. 

18 000+ stacji w 32 krajach europejskich

 

Karta E100 jest honorowana w ramach multibrandowej sieci stacji, co czyni tankowanie w Europie jeszcze wygodniejszym. 

Karta paliwowa dla każdego przewoźnika
 
Oferta E100 skierowana jest do wszystkich przewoźników, niezależnie od typu pojazdów, pokonywanych tras i częstotliwości tankowania.
KROK 1
Rozmowa z konsultantem Grupy Inelo
KROK 2
Wypełnienie formularza zgłoszeniowego
KROK 3
Weryfikacja przez E100 i podpisanie umowy 
KROK 4
Otrzymujesz kartę E100 Inelo, tankujesz i oszczędzasz na abonamencie

Zapytaj nas o szczegóły

Zamów rozmowę

Karta paliwowo-serwisowa INELO-E100 oferuje wszystko, czego potrzebujesz na drodze

Karta paliwowo-serwisowa INELO-E100 jako jedyna na rynku łączy wschód i zachód, umożliwiając przekraczanie Europy i Azji bez przystanków. Karta INELO-E100 łaczy 32 kraje w sieć akceptacji liczącą niespełna 18 000 punktów, z których ponad 2400 znajduje się w Polsce. Z karty E100 codziennie korzysta ponad 155 000 kierowców.

Karta paliwowo-serwisowa INELO-E100 umożliwia bezgotówkowe płatnosci za 130 000+ kilometrów autostrad 25 krajów Europy i WNP – od Portugalii do Dalekiego Wschodu. Rejestracja w usłudze jest szybka i oferuje możliwość wyboru dogodnego sposobu płatności: online, pre-pay i post-pay. Dodatkowo otrzymujesz możliwość korzystania z całodobowego wsparcia ekspertów ds. opłat drogowych E100.

E100 oferuje kompleksowa usługę, która pozwala odzyskać spora cześć kosztów paliwa i opłat za wybrane drogi. Wystarczy, ze powierzysz naszym ekspertom niezbędne dokumenty, a zajmą się oni wszystkimi formalnościami w Twoim imieniu.

Zapytaj nas o szczegóły

Zamów rozmowę

Dlaczego warto połączyć usługi Grupy Inelo i kartę E100

Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość branży

Zarówno Grupa Inelo, jaki i E100 posiadają silna pozycję na runku i  wieloletnie doświadczenie w branży TSL Dzięki temu, jesteśmy dla naszych klientów stabilnym partnerem i gwarantem bezpieczeństwa ich firmy.

Zawsze poprawne rozliczanie czasu pracy
i wynagrodzenia

W OCRK rozliczaniem i ewidencją czasu pracy zajmuje się dział specjalistów, który przy obsłudze klientów korzysta z najnowocześniejszego programu dostępnego na rynku – 4Trans. Tym samym oprogramowaniem posługuje się 33 inspekcje w całej Europie.

E100 oferuje wszystko, czego potrzebujesz podczas wyjazdu

Oprócz paliwa z E100 rozliczysz także inne wydatki poniesione w trasie i otrzymasz za nie wspólny dokument do zapłaty – to duża wygoda zarówno dla kierowcy, jak i dla księgowości.

Optymalne zarządzanie flotą z GBox

Innowacyjne rozwiązania telematyczne GBox pozwalają na pełną kontrolę floty w firmie transportowej począwszy od monitoringu pojazdów na mapie, poprzez raporty i dane z szyny CAN, zdalne sczytywanie tachografu, komunikację z kierowcą, wyznaczanie tras i korytarzy bezpośrednio przesyłane do kierowcy i wiele innych. 

Profesjonalne doradztwo i reprezentacja
w przypadku kontroli

OCRK jako jedyne na rynku posiada tak szeroką i wykwalifikowaną kadrę ekspercką, której zadaniem jest reprezentowanie Klientów podczas kontroli oraz pomoc w sprawach sądowych. Wszyscy nasi specjaliści posiadają wieloletnią praktykę i rozległą wiedzę z zakresu spraw dotyczących ITD oraz PIP.

Oszczędność czasu i kosztów

Zarówno w grupie Inelo jak i w E100 postawiliśmy na optymalizację procesów.  Kompleksowość naszych rozwiązań oraz automatyzacja przesyłania danych pozwalają na oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy. Dzięki połączeniu usług Grupy Inelo i E100 oszczędzasz podwójnie.  

Dane kontaktowe

OCRK Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • ul. Karpacka 24/U2C,
  43-300 Bielsko-Biała
 • +48 732080120
 • NIP: 5472148876,
  REGON: 243433883
  Numer KRS: 0000704301
  Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy
  Krajowego Rejestru Sądowego
  Kapitał zakładowy: 100 000 PLN

Napisz do nas

* pola wymagane