Skuteczna reprezentacja podczas kontroli

Posted by & filed under .

reprezentacja podczas kontroli

Dzięki skutecznej reprezentacji podczas kontroli, Klient OCRK uniknął kary w wysokości 20 tys.zł. W marcu firma otrzymała zawiadomienie o planowanej kontroli, postępowanie zakończyło się w czerwcu.

Zmiany w płacy minimalnej od 2017r.

Posted by & filed under .

36830546_m

Zmiany w płacy minimalnej w Polsce wejdą w życie od 01.01.2017r. Przedstawiamy najważniejsze kwestie, które dotyczą także branży transportowej, m.in. ewidencjonowanie godzin pracy, uprawnienia dla PIP.

Debata TVP Info

Posted by & filed under .

debata tvp info

W najbliższą sobotę, 20.08. o godz. 13:30 na antenie TVP Info odbędzie się debata dotycząca transportu: Pracownicy delegowani – równa płaca za tą samą pracę. Zapraszamy do obejrzenia.

Węgry płaca minimalna zniesiona

Posted by & filed under .

Flaga Węgier

Nastąpiła zmiana węgierskiego stanowiska przedstawionego 9 sierpnia. Transport drogowy (w tym kabotaż) nie wchodzi w zakres stosowania dyrektywy w sprawie delegowania pracowników.

Węgry formularz online

Posted by & filed under .

Węgry formularz

Zagraniczne przedsiębiorstwa, świadczące usługi na terenie Węgier, mają obowiązek zgłoszenia faktu delegowania pracowników w terminie do dnia 31 sierpnia 2016r. Dla potrzeb rejestracji uruchomiony został serwis internetowy.

Płaca minimalna: Włochy Węgry

Posted by & filed under .

wywiad

W materiale prasowym Bartosz Najman wyjaśnia, jakie obowiązki nałożyły Włochy oraz Węgry na zagranicznych przewoźników w zakresie płacy minimalnej dla pracowników delegowanych.

Węgry płaca minimalna

Posted by & filed under .

płaca minimalna

W najbliższych dniach mają się odbyć rozmowy z węgierskim ministerstwem dotyczące zakresu stosowania nowych przepisów dla pracowników delegowanych w sektorze transportowym. Informację podał portal Placaminimalna.eu.

Włochy: płaca minimalna dla delegowanych

Posted by & filed under .

Włochy 2

Włochy opublikowały dekret ustawodawczy nr 136 z dnia 17 lipca 2016, wchodzący w życie 22 lipca 2016 r., wdrażający na ich terytorium zapisy tzw. „Dyrektywy wykonawczej” dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług.