02.05.2017r. firma nieczynna

Posted by & filed under .

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2 maja 2017r. firma OCRK będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia. Do kontaktu zapraszamy 4 maja 2017r.

Konferencja TSL Biznes w Sosnowcu

Posted by & filed under .

26.04.2017r. w Sosnowcu odbyła się konferencja TSL Biznes z cyklu Spotkań Transportowych, która towarzyszyła targom Transportex. Podczas wydarzenia miało miejsce wiele ciekawych prelekcji o przekrojowej tematyce.

Informacje Polsat News

Posted by & filed under .

Bartosz Najman był gościem Wojciecha Szeląga w programie Informacje Polsat News. W czasie rozmowy Prezes OCRK omówił bieżącą sytuację polskiej branży transportowej w Europie, a także skomentował podpisanie Sojuszu Drogowego przez państwa Starego Kontynentu.

VIAON nowy dystrybutor na rynku

Posted by & filed under .

Od dnia 03.04.2017r. OCRK rozpoczyna współpracę z marką VIAON, wyłącznym dystrybutorem marek OCRK, INELO i GBOX. Doświadczenie liderów branży połączone zostało pod nową marką.

Sojusz przeciwko polskim kierowcom

Posted by & filed under .

Rozmowa Bartosza Najmana w Gospodarczym Temacie Dnia na temat Sojuszu drogowego i jego konsekwencjach dla polskich firm transportowych oraz sankcjach za odbieranie odpoczynków tygodniowych w pojazdach.

Nowe artykuły Ekspertów OCRK

Posted by & filed under .

Zapraszamy do lektury najnowszych artykułów napisanych przez Ekspertów OCRK, które ukazały się w marcu w czasopismach: Transport Manager, TSL Biznes oraz Truck&Business Polska.

WITD kontrole bazy eksploatacyjnej

Posted by & filed under .

Od początku nowego roku, Eksperci OCRK w trakcie reprezentacji podczas kontroli w siedzibach przedsiębiorców, odnotowują nową praktykę kontrolną inspektorów WITD. Do długiej listy żądań inspektorów dołączył wymóg okazania bazy eksploatacyjnej.